Strona 1 z 6  > >>

MPMK 2014
MPMK w skokach okazały się być dla nas bardzo udane. Naszej hodowli i własności Atrakcyjny Pan II ZW (Pauillac de Meia Lua x Jalienny x Quidam de Revel) został Czempionem Ogierów w Czempionacie rasy SP w skoku luzem. Został najwyżej ocenionym koniem całej imprezy. Uzyskał również najwyższe oceny za skoki. Po zwyciestwie został sprzedany do Niemiec
29-12-2014
Wyźrebienia 2015
1.W-Quinett (Bambino van't Zorgvliet x Weinberg x Pilot) - Torado 2 (It's Morando x Nimmerdor)
2. Anabell ZW (Pauillac de Meia Lua x Jalienny x Quidam de Revel) - Torado 2 (It's Morando x Nimmerdor)
3. Ajka ( Jalienny x Quidam de Revel x Jar) - Hippica Andiamo (Andiamo Z x Contender)
4. Drobnostka ( Szron x Rahman) - Hippica Koh-i-Noor ( Kannan x Coriano Z)
29-12-2014

W-Quinett

W-QUINETT

 

rasa:SP

hodowla:Mateusz Michalski

data urodzenia: 13.06.2007

maść: gniada

wymiary: 163

Matka: Winett west. (Weinberg/Pilot)

Ojciec: Bambino Van't Zorgvliet BWP (Chin Chin/Heartbreaker)

Źrebna 2015 - Torado 2 (IT's Morando x Nimmerdor)

Matka, klacz Winett chodziła konkursy 150 cm. Jest córką wybitnego ogiera Weinberg, który startował w konkursach GP w ujeżdżeniu. Po karierze sportowej została wcielona do hodowli.

2.matka, klacz Prinzess jest córką wybitnego ogiera Pilot. Klacze po Pilocie są najlepszymi matkami do hodowli koni skokowych.

 

Ojciec, ogier Bambino Van't Zorgvliet jest synem wybitnego ogiera holsztyńskiego, Chin Chin. Ojciem matki Bambino jest wybitny Heartbreaker, najlepszy syn ogera stulecia w Holandii – Nimmerdor.

Sam Bambino Van't Zorgvliet został uznany w Polsce. Dwukrotnie uczestniczył w MŚMK w Lanaken, po czym został sprzedany do Włoch. Aktualnie startuje w konkursach GP. Na swoim koncie ma wiele zwycięstw, m. in. GP LINZ 2011.