Strona 1 z 6  > >>

MPMK 2014
MPMK w skokach okazały się być dla nas bardzo udane. Naszej hodowli i własności Atrakcyjny Pan II ZW (Pauillac de Meia Lua x Jalienny x Quidam de Revel) został Czempionem Ogierów w Czempionacie rasy SP w skoku luzem. Został najwyżej ocenionym koniem całej imprezy. Uzyskał również najwyższe oceny za skoki. Po zwyciestwie został sprzedany do Niemiec
29-12-2014
Wyźrebienia 2015
1.W-Quinett (Bambino van't Zorgvliet x Weinberg x Pilot) - Torado 2 (It's Morando x Nimmerdor)
2. Anabell ZW (Pauillac de Meia Lua x Jalienny x Quidam de Revel) - Torado 2 (It's Morando x Nimmerdor)
3. Ajka ( Jalienny x Quidam de Revel x Jar) - Hippica Andiamo (Andiamo Z x Contender)
4. Drobnostka ( Szron x Rahman) - Hippica Koh-i-Noor ( Kannan x Coriano Z)
29-12-2014

Don Pedro ZW


DON PEDRO ZW

rasa: SP

hodowla: własna

data urodzenia: 9.04.2012

maść: gniada

wymiary:

Matka: Drobnostka (Szron/Rahman AA)

Ojciec: Pauillac de Meia Lua BWP (Jalisco B/Florida Moss xx)

 

Matka, klacz Drobnostka jest po ogierze Szron (hod. SK Ochaby), który został sprzedany do Anglii i uznany dla tamtejszej hodowli. Jest on synem ogiera Robin II Z (Ramiro Z/Alme Z), który zostawił wybitne potomstwo we Francji, Niemczech i Polsce.

2. matka, klacz Druhna (po Rahman AA) wydała na świat trzy klacze wpisane do księgi głównej. Rahman jest ojcem ogiera Arystokrata xo, uznanego w związku holsztyńskim.

Ojciec, Pauillac de Meia Lua BWP za zasługi własne i potomstwa otrzymał w zwiazku BWP nobilitujący tytuł hodowlany - ELITE. Zostawił potomstwo startujące w najwyższych konkursach na świecie, m.in. MŚMK i IO.Jest pół bratem wybitnych ogierów: Papillon Rouge, Quidam de Revel, Rochet M.

DON PEDRO ZW jest inbredowany na ogiera Alme Z.